Carport – nowoczesna i ekologiczna przestrzeń parkingowa

Wiaty parkingowe z instalacjami fotowoltaicznymi to konstrukcje aluminiowe lub stalowe posadowione na betonowych fundamentach, które w łatwy sposób można dostosować do indywidualnych wymagań klientów. Zapewniają ochronę przed warunkami atmosferycznymi i wytwarzają prąd, który może być wykorzystywany do ładowania pojazdów elektrycznych lub odprowadzony do sieci.

Wielostanowiskowe wiaty parkingowe z instalacjami fotowoltaicznymi

Carporty to idealne rozwiązanie wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z przestrzenią wykorzystywaną jako parking dla pojazdów np. parkingi firmowe, parkingi przed centrami handlowymi, parkingi hotelowe. Naszym klientom oferujemy rozwiązania czołowych producentów systemów montażowych do instalacji solarnych i fotowoltaicznych. Konstrukcje umożliwiają montaż większości paneli fotowoltaicznych.

Projekt + dostawa + montaż

Realizujemy carporty (wielostanowiskowe) w systemie „zaprojektuj i wybuduj”. Nasza oferta obejmuje m.in. projekt wielobranżowy wraz z niezbędnymi uzgodnieniami i decyzjami administracyjnymi, dostawę i montaż konstrukcji wiat wraz z wykonaniem stóp fundamentowych i odtworzeniem nawierzchni, dostawę i montaż kompletnej instalacji fotowoltaicznej wraz z rozdzielnicą AC/DC i automatyką zabezpieczeniową oraz modernizację istniejącego przyłącza i podpięcie instalacji fotowoltaicznej do wolnego pola w stacji transformatorowej. Opcje dodatkowe to m.in. stacja ładowania samochodów, podsufitka z orynnowaniem, oświetlenie miejsc pod wiatami i system monitoringu wizyjnego.

Centrum Badawcze PAN KEZO w Jabłonnie

Zalety carportów

  • możliwość zainstalowania każdego modułu fotowoltaicznego
  • wykorzystanie powierzchni parkingowych do wytwarzania energii elektrycznej
  • szybki i ekonomiczny czas montażu
  • możliwość rozbudowy o kolejne stanowiska parkingowe
  • dostosowanie konstrukcji i wyglądu wiaty do indywidualnych wymagań klienta
  • ochrona przed warunkami atmosferycznymi

Zainteresowany? Więcej informacji o produkcie:

+48 52 348 40 57