RenCraft


KOTŁY NA DREWNO

Nowoczesne kotły wsadowe na drewno pozwalają wykorzystywać drewno w formie szczap czy brykietów. Zaawansowana technika skutkuje sprawnościami urządzeń rzędu 90% oraz minimalnymi emisjami, przy absolutnym bezpieczeństwie i komforcie użytkowania.HDG R 20/25/30 kW HDG R 20/25/30 kW

Kocioł grzewczy HDG R 20/25/30 służy do spalania szczap drewnianych o półmetrowej długości lub brykietów. Charakteryzuje się wysoką sprawnością i niskimi wartościami emisji zanieczyszczeń, dzięki czemu jest oszczędny w użyciu.

HDG R jest wyposażony w obszerną komorę załadowczą, gwarantującą przy zastosowaniu zbiorników buforowych HDG długie przerwy pomiędzy kolejnymi załadunkami paliwa.

W kotle HDG R zastosowano technikę spalania w oparciu o zgazowanie drewna.

Karta informacyjna produktu (PDF)

Dane Techniczne (PDF)


HDG Navora 20/25/30/40/50 kW HDG Navora 20/25/30/40/50 kW

HDG Navora służy do spalania szczap o półmetrowej długości, brykietów trocinowych oraz dużych zrębków. Jest oszczędny w użyciu i charakteryzuje się niskimi wartościami emisji zanieczyszczeń.

HDG Navora jest wyposażony w obszerny szyb napełniający, umożliwiający użytkownikowi - w szczególoności przy jednoczesnym zastosowaniu systemu zbiorników buforowych HDG - nadzwyczaj długie przerwy między jednym załadunkiem paliwa a drugim.

Karta informacyjna produktu (PDF)

Dane Techniczne 20-25-30 kW (PDF)

Dane Techniczne 40-50 kW (PDF)


HDG EURO 30/40/50 kW HDG EURO 30/40/50 kW

HDG Euro spala różne typy materiału i jest instalowany przede wszystkim w gospodarstwach rolnych i leśnych, w zakładach przemysłowych oraz w większych gospodarstwach domowych.

HDG Euro nadaje się do spalania zarówno półmetrowych szczap, jak również  trocin, zrębków, i brykietów trocinowych. Model HDG Euro 50 spala także drewniane odpady, powstające w zakładach związanych z obróbką drewna (np. w stolarniach).

Karta informacyjna produktu (PDF)

Dane Techniczne (PDF)


HDG Turbotec – 50/60 kW HDG Turbotec – 50/60 kW

HDG Turbotec jest kotłem grzewczym, który nadaje się idealnie do zakładów przemysłowych oraz gospodarstw rolnych i leśnych. Jego nadzwyczaj pojemny zbiornik mieści 340 litrów i może być zasilany szczapami o długości do jednego metra, jak również dużymi zrębkami. Niezwykle wysoka wydajność przekłada się na dużą opłacalność przy jednoczesnej niewielkiej ilości odpadów popiołowych.

Karta informacyjna produktu (PDF)

Dane Techniczne (PDF)


HDG Bavaria – 125/250 kW HDG Bavaria – 125/250 kW

Kotły HDG Bavaria stanowią idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie wymagana jest większa moc, prostota eksploatacji i niezawodność pracy, wszechstronność pod względem stosowanych paliw. Kocioł może być opalany drewnem w postaci szczap, brykietem, drewnem z odpadów. W wersji V2 kocioł w sposób automatyczny współpracuje z zainstalowanym palnikiem olejowym, dając dodatkowe bezpieczeństwo i komfort zaopatrzenia w ciepło.

Karta informacyjna produktu (PDF)

Dane Techniczne (PDF)


 

HDG