RenCraft


KOLEKTORY SŁONECZNE - NOWOŚĆ

Słońce jest podstawowym i największym źródłem energii dla naszej planety. Najbardziej efektywnym urządzeniem do pozyskiwania tej energii jest kolektor słoneczny. Kolektory słoneczne firmy RenCraft przeznaczone są do przygotowania ciepłej wody użytkowej i technologicznej, podgrzewania wody w basenach kąpielowych oraz wspomagania systemów ogrzewania budynków. Charakteryzują się wyjątkową trwałością, wysoką wydajnością oraz optymalnym stosunkiem ceny do jakości produktu.Kolektor AluSol 200 Kolektor płaski AluSol 200

Kolektor AluSol 200 stosowany jest powszechnie w budownictwie mieszkaniowym i komunalnym oraz w budynkach użyteczności publicznej. Produkt posiada wszechstronną możliwość zabudowy: na dachu płaskim, na gruncie (na specjalnie przygotowanym fundamencie) oraz na dachu skośnym - bezpośrednio na pokryciu dachowym lub w jego połaci. Starannie dobrane zestawy montażowe do odpowiedniego rodzaju zabudowy zapewniają solidność wykonania instalacji i trwałość konstrukcji.

Kolektor AluSol 200 posiada oryginalny wygląd dzięki zastosowaniu specjalnego szkła solarnego Black-Frame oraz nowoczesnej konstrukcji ramy Wave-Design. AluSol 200 to kolektor wysokiej jakości produkowany w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Austrii na całkowicie zrobotyzowanej lini produkcyjnej. Produkt spełnia rygorystyczne wymagania normy EN 12975 oraz posiada certyfikat Solar Keymark.

Karta informacyjna AluSol 200 (PDF)

Karta katalogowa AluSol 200 (PDF)


Wielkopowierzchniowy kolektor MegaSol Kolektor wielkopowierzchniowy MegaSol 500 i 1000

Wielkopowierzchniowy kolektor MegaSol kierowany jest do następującej grupy odbiorców: budownictwo wielorodzinne, budownictwo komercyjne, przedsiębiorstwa energetyki cieplnej, przemysł oraz budynki użyteczności publicznej.

Produkt mimo swoich gabarytów posiada wszechstronną możliwość zabudowy: na dachu płaskim, skośnym oraz na gruncie (na specjalnie przygotowanym fundamencie). Starannie dobrane zestawy montażowe do odpowiedniego rodzaju zabudowy zapewniają solidność wykonania instalacji i trwałość konstrukcji. W przypadku instalacji o łącznej powierzchni czynnej powyżej 50m2, zastosowanie kolektorów MegaSol znacznie obniża koszty inwestycji w stosunku do tradycyjnych kolektorów.

MegaSol to kolektor wysokiej jakości produkowany w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Austrii na całkowicie zrobotyzowanej lini produkcyjnej. Produkt spełnia rygorystyczne wymagania normy EN 12975 oraz posiada certyfikat Solar Keymark.

Karta informacyjna MegaSol 500 i 1000 (PDF)

Karta katalogowa MegaSol 500 i 1000 (PDF)